Logo Medluk.pl
Koszyk
...jest pusty
Kategorie

 

WAŻNE
KONTAKTKursy pierwszej pomocyKursy ratownictwa

 

Twoje Konto
Twój adres email
Twoje hasło
Breloczek z grup± krwi 8,00zł
 
Promocja!!! Do każdego zamówienia breloczek ratowniczy gratis!!!

 WYPRZEDAŻ!!!!

 

Breloczek ratowniczy z grup± krwi.

Zamówienie proszę skł±dać na adres e-mail: medluk@medluk.pl

W zamówieniu proszę o informacje takie jak: ( rodzaj grupy krwi, kolor breloczka, ilo¶c zamawianych sztuk, adresu do wysyłki, dane do faktury, rodzaj płatno¶ci- przed wpłata na konto 12 zł, płatno¶c za pobraniem 15 zł).

 

Wyposażenie: maseczka z ustnikiem do sztucznego oddychania, rękawiczki lateksowe.                                                                                                 

Wymiary: 7x 5.5cm
Kolory dostępne:  czerwony,czarny, niebieski

    

Czas oczekiwania na realizację zamówienia do tygodnia.

 

UWAGA ostanie ilo¶ci!!!!

 

1. Breloczek w kolorze czerwonym:

- BRh-  8 szt.

- BRh+  4 szt.

- ABRh+  3 szt.

- ABRh-  6 szt.

- ARh-   13 szt.

- ORh-  13 szt.

2. Breloczek w kolorze niebieskim:

- BRh+  4 szt.

- BRh-   5 szt.

- ARh-   4 szt.

- ORh-   3 szt.

- ABRh+  4 szt.

- ABRh-   5 szt.

3. Breloczek w kolorze czarnym:

- BRh-  4 szt.

- BRh+   2 szt.

- ARh+   10 szt.

- ARh-  5 szt.

- ABRh+  1 szt.

- ABRh-  4 szt.

- 0Rh-   4 szt.

W każdej chwili jeste¶ gotowy do udzielania pierwszej pomocy osobie w stanie zagrożenia życia!!!

Breloczek z grup± krwi

Dzięki specjalnym breloczkom ratowniczym można udzielić pomocy poszkodowanym niezależnie od sytuacji. Breloczek z grup± krwi posiada wewn±trz specjalny zestaw do pierwszej pomocy: maseczkę z ustnikiem do przeprowadzenia sztucznego oddychania oraz lateksowe rękawiczki. Poza tymi przydatnymi przedmiotami, sam brelok stanowi bezpo¶redni± informację o grupie krwi posiadaj±cej go osoby. Dzięki temu, w razie wypadku, ratownicy medyczni szybko mog± podj±ć potrzebne działania. Każdy breloczek zakupiony w naszym sklepie to gwarancja doskonałej jako¶ci. Produkujemy je z trwałego, odpornego na ¶cieranie materiału. Na wszystkich brelokach umieszczono estetyczny napis w formie wytrzymałego haftu.

Breloczek z grup± krwi to nie tylko wyj±tkowo przydatny gadżet, który można podarować bliskim osobom, przyjaciołom, czy współpracownikom. To również doskonały podarunek przy wszelkiego rodzaju zawodach, eventach, kursach, czy szkoleniach. Stanowi mini-apteczkę, która przyda się dosłownie każdemu. Nasza firma stara się w jak największym stopniu propagować zachowania odpowiedzialne społecznie, dzięki którym każdy z nas może zostać bohaterem w trudnej sytuacji. Produkt dostosowali¶my również do potrzeb firm i instytucji, dla których ważne jest promowanie zasad bezpieczeństwa. Będzie on doskonałym uzupełnieniem wszelkiego rodzaju pakietów podarunkowych na różnych wydarzeniach.

Trwały, estetyczny breloczek z grup± krwi dla osób prywatnych i firm

Zamawiaj±c breloczek z grup± krwi od MED-LUK należy podać rodzaj grupy krwi, kolor breloczka – występuj± w trzech opcjach kolorystycznych: czerwonym, czarnym i niebieskim, oraz ilo¶ci zamawianych sztuk. Każdy z nich posiada następuj±ce wymiary: 7 x 5.5 cm, dzięki czemu bez problemu zmieszcz± się do kieszeni. Łatwe zapięcie umożliwia przyczepienie breloka do torby, kluczy, plecaka, czy paska. To najlepszy sposób na upewnienie się, że w każdej chwili, niezależnie od sytuacji, będziemy w stanie podj±ć działania resuscytacji kr±żeniowo-oddechowej.

Oferowany przez nas breloczek z grup± krwi dedykowany jest przede wszystkim rowerzystom, kierowcom, turystom i podróżnikom, biegaczom, kajakarzom, harcerzom, a także wszelkiego rodzaju firmom i instytucjom, które chc± promować pierwsz± pomoc w¶ród swoich pracowników lub klientów. Jest to jednocze¶nie przydatny gadżet dosłownie dla każdego, kto pragnie nie¶ć pomoc innym niezależnie od okoliczno¶ci, jednocze¶nie posiadaj±c widoczne oznaczenie własnej grupy krwi w łatwym do znalezienia miejscu.

Dostępne Opcje:
:
Kolor:
 
Data dodania produktu do sklepu: pi±tek, 13 listopad 2009.
Recenzje
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Breloczki- zestaw do sztucznego oddychania PLUS

Breloczki- zestaw do sztucznego oddychania
Informacje i Pomoc
Sklep Zakupy Zamówienia Klient
O Nas Korzystanie z Serwisu KONTAKT Formy Wysyłki Bezpieczeństwo Formy Płatno¶ci Termin Wysyłki Koszty Wysyłki Zwroty Towarów Logowanie Nowe Konto Przypomnienie Hasła